אבטחת אתרים

אתם מחזיקים אתר אינטרנט אבל חוששים שמתישהו מישהו יפרוץ לכם לאתר האינטרנט? רוצים לישון טוב בלילה ולא לחשוש מפני איומים שונים רשת? מה שאתם רוצים זה להפעיל אמצעי מניעה שיאפשרו לכם לשמור על האתר בעזרת שגרה בריאה.

הדרך להגן על אתר האינטרנט

אתר אינטרנט, בטח כאשר הוא מבוסס על מערכת ניהול בקוד פתוח, נמצא בסיכון תמידי. כל שנה בחודשים אפריל, מאי ויוני מאות ואף אלפי אתרים ישראליים נפרצים על ידי גורמים אנטי ישראלים וביתר השנה אלפי אתרי אינטרנט נפרצים על ידי גורמים הרוצים לגנוב את התנועה לעמודי פרסומות..

פריצה לאתר הנו דבר מאתגר. הן ברמת השחזור של האתר למצבו בטרם הפריצה והן ברמת הנראות של המותג שנפרץ ונראה רע על ידי ציבור הלקוחות.

כאשר רוצים להימנע ממצבים מסוגים אלו, יש להפעיל מגוון אמצעי מניעה. יש לנסות לפעול לפי שגרה בריאה של פעולות שכל ייעודן להבטיח שפשוט לא תיפרצו. אז מה ואיך עושים?

בניית שגרת הגנה לאתר האינטרנט

שגרת ניהול לאתר האינטרנט יכולה להציל אתכם מפני מגוון רחב של פריצות, להלן הפעולות שיש לעשות:

  • יש לוודא שהסיסמאות חזקות (אותיות,ספרות, תווים מיוחדים) לכל משתמשי הניהול.
  • יש לוודא שמערכת האתר מעודכנת בגרסה האחרונה שיצאה.
  • יש לעדכן את תבנית העיצוב והתוספים לגירסאות האחרונות שלהם.

במידה והאתר שלכם עדכני והסיסמאות שלכם חזקות, הסיכוי לפרוץ לאתר שלכם נמוך במיוחד.

אם אתם רוצים להקטין אף יותר את הסיכון, חשוב לעקוב אחר מועדי העדכון האחרונים של התוספים באתר. אם תוסף לא עודכן במהלך 3 חודשים חולפים, יש להסירו/להחליפו בתוסף אחר שכן מעודכן. תוסף לא עדכני מהווה את מקור הפריצה הנפוץ ביותר לאתרי אינטרנט כיום!

מה עושים כשאין זמן לזה?

אם אתם רוצים הגנה אקטיבית על האתר אבל לא אין לכם את הזמן להתעסק עם זה, אתם יכולים לפנות לחברת אבטחת אתרים כדוגמתנו ואו לחברת ניהול אתרים שיעשו זאת עבורכם.

כמה זה עולה? זה לרוב מתומחר כחלק משירותי תחזוקת אתרים ואו כשירות נפרד של אבטחת אתרים (יחד עם רכיבים נוספים). עלות השירות צריכה לעמוד על כ-500+מע"מ לחודש ומעלה.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *