אבטחת אתרים

לאחרונה יש יותר ויותר תקיפות על אתרים ישראליים. לא נעים לראות באתר האינטרנט של הארגון דגל פלסטין ואו דגל איראן ובטח שלא נעים לגלות שמידע פנימי שנשמר על שרתי האתר זלג החוצה לידיים זרות. בכדי למנוע מצבים אלו, מומלץ תמיד להשקיע מעט על אבטחת האתר אינטרנט ובדיוק לשם כך חברה כמונו אכן קיימת.

אבל, לא תמיד מגיעים למצב בו צריך לערב חברת אבטחת אתרים, במקרים רבים ניתן להפעיל מגוון אמצעי מניעה עוד בטרם יש צורך בחברת אבטחה רצינית שתפעיל אמצעים אקטיביים בכדי לתקן את הנדרש.

השאלה שרבים שואלים:

האם חברת האחסון או הניהול יכולה לאבטח את האתר?

התשובה על כך כמובן מעט מורכבת. זה תלוי במידה רבה בסוג נותן השירותים והיקף השירות שהוא מעניק לכם. כך לדוגמה, חברת אחסון אתרים יכולה להעניק רבדים שונים של אבטחה ברמת שרת אך לא בהכרח תוכל להבטיח אבטחה אקטיבית ברמת מערכת אתר..

כלומר, לא מומלץ להישען על פתרונות אבטחת המידע של חברות האחסון בלבד, כדאי מאוד להתייחס גם למרכיבי אבטחה נוספים שחשובים לא פחות.

לעומת זאת, דווקא חברת ניהול אתרים כן תוכל להעניק לכם שירותי אבטחה מלאים כחלק מתכולת השירות שלהם וזאת כי הם מנהלים את האתר, את השרת וגם עושים שימוש במשתמשי הניהול במערכת. במילים אחרות, יש להם את הכלים הנדרשים להעמיד מעטפת אבטחה מקיפה ולשמור עליה ככזו לאורך זמן וזאת כי הם המשתמשים העיקריים במערכת בפועל.

אבל האם אקבל 100% שקט נפשי?

חברת ניהול אתרים ואו כל גורם אחר יכולים להציע פתרונות טובים לעתים. אך, אם אתם רוצים לדעת באמת שההגנה הרמטית, עליכם להחזיק יועץ אבטחה מקצועי שזהו ההתמחות שלו. אם תפנו אלינו לדוגמה, נוכל לבצע עבורכם בדיקות סקר אחת לתקופה בכדי להבטיח שאכן האתר מאובטח ברמה הגבוהה ביותר ושאינכם נדרשים לחשוש עוד.

הרגישו חופשיים לפנות אלינו ולהתייעץ בכל נושא, בהצלחה!

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *