אבטחת אתרים

יש לכם אתר אינטרנט, יש לכם פרסומות שרצים חודשים ואף שנים רבות בגוגל אדס, הכל עובד יפה עד שפתאום כל המודעות שלכם בגוגל אדס נשללים כתוצאה מ-"לא אושר:תוכנה זדונית" ואין לכם מה עושים? אנחנו כאן בשבילכם!

"לא אושר: תוכנות זדוניות"

גוגל הנו אינדיקטור מעולה לבעיות פריצה לאתר אינטרנט. במקרים רבים אתר אינטרנט נפרץ ומוטמע בו קוד זדוני ואף אחד לא רואה זאת. פורצים יכולים לגנוב דאטה על הגולשים, להטמיע עמודי פישינג שאתם לא תראו ואו לבצע מגוון פעולות אחרות תוך ניצול הנכס הדיגיטלי שלכם בלי שתעלו על זה.
אבל לגוגל כלים משלה והיא סורקת מעת לעת את האתרים של המפרסמים ואם היא מיידעת אתכם על קוד זדוני באתר, חשוב מאוד לבדוק היטב מה המקור של הבעיה.

איך מטפלים בקוד זדוני באתר?

כדי לטפל בבעיה, עלינו לבצע את הפעולות הבאות:
  1. לפנות לגוגל לבקש הסבר על ההערה.
  2. לקבל מגוגל את רשימת העמודים שבהם זוהה הקוד.
  3. לבצע סריקת אבטחה על ידי תוספי אבטחה.
  4. ניקוי הקבצים הנגועים ואו החלפתם בחדשים.
  5. הגשת המודעות מחדש לגוגל אדס.
בשלב ראשון נפנה לגוגל דרך המייל או הצ'אט (למעלה בצד שמאל תחת עזרה) ונבקש לקבל מהם פירוט הקודים הזדוניים שזוהו באתר. כמו כן ננסה לקבל את העמודים בהם הם זיהו את הקוד הבעייתי.

לאחר מכן נתקין תוסף אבטחה לאתר האינטרנט ומבצע סריקה לזיהוי קבצי ליבת מערכת ששונו ואו לזיהוי קבצים שאינם שייכים למערכת האתר ובכך בעצם לזהות את הקבצים הנגועים ולהחליפם בקבצים חדשים ונקיים.

לאחר שניקינו את האתר כנדרש, נוכל להגיש את האתר לבחינה מחודשת ולאשר שהכל תקין בכדי לשוב ולפרסם כמו גם לדעת שהאתר שוב נקי מקוד זדוני – ברור מאליו שנרצה גם לבצע פעולות תחזוקה ואבטחה כדי למנוע הישנות של מקרים אלו..

תוכלו לעשות עבורנו?

בשמחה. יש לכך עלויות מאחר ומדובר בשעות עבודה על האתר. אבל, בהחלט נוכל לנקות לכם את האתר מכל קוד זדוני, רוגלה ואו וירוסים אחרים.

אנו לא נחייב אתכם על השירות בהיעדר הצלחה מוחלטת בהשגת אתר נקי לחלוטין. אך בהחלט נמליץ לכם לשכור את שירותינו גם לאבטחת האתר בצורה טובה יותר כדי להבטיח שקט נפשי גם לעתיד לבוא.
0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *